Kezdőlap AMI SOK az SOK(K) Nincs nyugalom a kezelőközponttal kapcsolatban

Nincs nyugalom a kezelőközponttal kapcsolatban

Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!

Jelölj meg minket preferált forrásként

Átfogó vizsgálat kezdeményezésére nyújtott be indítványt a a 2016. december 15-i veszprémi közgyűlésre az LMP-s Gerstmár Ferenc önkormányzati képviselő a királyszentistváni hulladékkezelő központ működésével kapcsolatban.

A  Fejér Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főosztálya a 2016-os évben több ellenőrzést végzett a királyszentistváni hulladékkezelő központ működésével kapcsolatban, mely során olyan problémákat tárt fel , amelyeket az üzemeltető a mai napig nem oldott meg.

Indítványában kéri, hogy Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint az Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás tagja teljes körű vizsgálatot kezdeményezzen független szakértők bevonásával a királyszentistváni hulladékkezelő központ üzemeltetésére vonatkozóan.

 

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Helló! Miben segíthetek ma?
Exit mobile version