Kezdőlap HÍRFOLYAM Ratifikálták az egyezményt

Ratifikálták az egyezményt

Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!

Jelölj meg minket preferált forrásként

A parlament a tegnapi napon egyhangúlag ratifikálta a higanyról szóló, 2013-ban elfogadott Minamata Egyezményt, amely egyaránt korlátozza a higany kínálatát és keresletét, továbbá például a higanytartalmú hulladékok kezelésének biztonságosabbá tételével csökkentené a higanyszennyezést.

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Helló! Miben segíthetek ma?
Exit mobile version