Kezdőlap HÍRFOLYAM Paks sem úszta meg

Paks sem úszta meg

Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!

Jelölj meg minket preferált forrásként

Mintegy húsz négyzetméteren égett a szemét egy három méter mély tárolómedencében Paks külterületén, egy hulladéktelepen.

A városi hivatásos tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat. A telephely vezetője munkagépet is biztosított a munkálatokhoz, így a szemetet megbontva a mélyen beizzott részekhez is hozzáfértek az egységek.

Forrás: BM OKF/Paks HTP

NINCS HOZZÁSZÓLÁS

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Helló! Miben segíthetek ma?
Exit mobile version