Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forráskéntMintegy húsz négyzetméteren égett a szemét egy három méter mély tárolómedencében Paks külterületén, egy hulladéktelepen.
A városi hivatásos tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat. A telephely vezetője munkagépet is biztosított a munkálatokhoz, így a szemetet megbontva a mélyen beizzott részekhez is hozzáfértek az egységek.
Forrás: BM OKF/Paks HTP


