Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forráskéntKét hét alatt száz tonna üveget szeretnének összegyűjteni Csongrádon. Az akció bevételéből egy újraélesztő készüléket vásárolnának.
Életmentő üveg – ezzel a mondattal hirdette meg üveggyűjtési akcióját a csongrádi önkormányzat honlapja. A közzétett plakát szerint február 28-ától két héten át tartana a gyűjtőakciót, amelynek bevételéből automata defibrillátort szeretnének vásárolnak.

(via csongrad.hu)


