KezdőlapEgyébEgész éjjel égett egy hulladékhasznosító Fehérvácsurgón

Egész éjjel égett egy hulladékhasznosító Fehérvácsurgón

Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!

Jelölj meg minket preferált forrásként
Fehérvárcsurgó- Moharakodóról érkezett tűzjelzés tegnap éjjel. A lángok az iparterületen csaptak fel. A hulladékhasznosító telepen mintegy 1000 m3 aprított hulladék egy harmada égett. A lángok megfékezésén a székesfehérvári hivatásos tűzoltók mellett a veszprémi vízszállító és három helyi rakodógép is dolgozott. A munkálatokat a vasárnap hajnali órákban fejezték be.


Forrás: http://www.tuzoltoborze.hu

OLVASS TOVÁBB