Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forráskéntMunkavégzés közben engedély nélkül távozott egy elítélt a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási (bv) Intézet közelében található hulladékválogató-üzemből szerdán – közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.
Az elítélt a börtön által szervezett foglalkoztatási program keretében, külső munkaterületen végzett munkát, ahonnan ismeretlen helyre távozott. A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a felkutatását.
Az összehangolt tevékenység eredményeként a bejelentést követő három órán belül, Szombathely határában fogták el a 23 éves férfit.
MTI


