Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forrásként100 ezer forint jutalmat ajánlott fel a sátoraljaújhelyi önkormányzat minden olyan személynek, aki fényképpel igazolható módon segít felderíteni az illegális szemetelők kilétét – számol be a Zemplén TV.
Sátoraljaújhelyben folyamatosan problémát jelent az illegális hulladéklerakás, annak ellenére, hogy a város határában működő hulladékudvarban épp úgy átveszik a papír, műanyag, üveg és zöldhulladékot, mint a használaton kívüli elektronikai eszközöket és veszélyes hulladékot.


