Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forráskéntFolytatódik a hónapok óta tartó sztrájksorozat Franciaországban a kormány nyugdíjreformja ellen.
A tömegközlekedési dolgozók lassan felveszik a munkát, de a pedagógusok, színészek és tűzoltók után most a francia főváros három nagy szemétégetőjének dolgozói kezdtek munkabeszüntetésbe – írja a Népszava.
A szemétszállítók ugyan elvinnék a hulladékot, de nincs hova, így próbál újabb nyomást gyakorolni a CGT szakszervezet.


