Ha kedveled az oldalunkat, jelölj meg minket a Google-ban kedvenc forrásként — így gyakrabban látod majd a cikkeinket a keresőben!
★Jelölj meg minket preferált forráskéntNem hivatalos úton értesült az esztergomi önkormányzat arról, hogy Párkányban egy másik műanyag hulladék hasznosító üzem létesítését is tervezik. Természetesen az esztergomi testület tiltakozik, nemzetközi hatásvizsgálati eljárást kezdeményez.
Az üzemben a műanyag-hulladék feldolgozási mennyiség évente 1800-2100 tonna polietilén és polipropilén lenne.
Párkány képviselő-testülete szerdán ülésezik, amikor téma lesz a másik üzem létesítése is.


